Fotolustro – nowoczesny następca fotobudki

fotolustro, fotolustro na wesele, fotolustro cena, fotolustro wynajem, fotolustro warszawa. fotolustro płock, fotolustro toruń, fotolustro łódź, fotolustro płońsk, fotolustro włocławek, fotobudka, fotobudka na wesele, fotobudka wynajem, fotobudka płock, fotobudka warszawa, fotobudka łódź, fotobudka toruń, fotobudka włocławek, fotobudka cena,

Fotobudka stała się popularnym elementem niemal każdej imprezy. Pozwala na dobrą zabawę i zachowanie wspomnień z udanego przyjęcie. My jednak idziemy o krok dalej i prezentujemy państwu fotolustro, które stanowi godnego następcę fotobudki.

Zachowaj wspomnienia z udanej imprezy na zawsze

Jeśli chcesz aby Twoi goście zapamiętali przyjęcie na zawsze zagwarantuj im niezapomniane przeżycia oraz możliwość zrobienia sobie pamiątki. Świetnie sprawdzi się do tego mirror selfie. Jest to nowość na rynku więc goście na pewno przez długi czas będą opowiadać o tej atrakcji która pojawiła się na Twoim przyjęciu urodzinowym lub ślubie. Dodatkowo spersonalizowane zdjęcie na pewno będzie przypominać bliskim o udanej zabawie. Personalizacja zdjęć jest możliwa dzięki interaktywnemu ekranowi lustra. Wystarczy, że przejedziesz po nim palcem i możesz dodać do zdjęcia dowolną ilość podpisów i obrazków. To stanowi ogromną przewagę fotolustra nad zwykłą fotobudką.

fotolustro, fotolustro na wesele, fotolustro cena, fotolustro wynajem, fotolustro warszawa. fotolustro płock, fotolustro toruń, fotolustro łódź, fotolustro płońsk, fotolustro włocławek,  fotobudka, fotobudka na wesele, fotobudka wynajem, fotobudka płock, fotobudka warszawa, fotobudka łódź, fotobudka toruń, fotobudka włocławek, fotobudka cena,

Zdjęcia wykonane przy pomocy fotolustra to gwarancja najwyższej jakości odbitek. Pozwala ono na dobranie odpowiedniego światła i ostrości zdjęć do panujących warunków. Zadbaj o to aby twoi goście dostali pamiątkę najwyższej jakości. W razie problemów w obsłudze z pomocą służy animator, którego pomoc jest wliczona w koszt usługi.

Magiczne zdjęcia na twojej imprezie

Decydując się na usługę fotolustra warto wybrać firmę, która dba o każdy szczegół. Jeśli chcesz aby goście przywieźli do domu niezapomniane zdjęcia, wykonane w zabawnej atmosferze warto wybrać firmę oferująca dodatkowe gadżety do zdjęć. Śmieszne okulary czy nakrycia głowy na pewno nadadzą luzu każdej imprezie. Warto również zadbać o kolorowe tła, które sprawią, że zdjęcia będą jeszcze ciekawsze.

Ogromną zaletą mirror selfie jest to, że samo zachęca ono uczestników imprezy do wykonania selfie z niezapomnianej imprezy. Kolorowe animacje oraz wskazówki głosowe sprawiają, że żaden uczestnik imprezy nie przejdzie obok niego obojętnie. Intuicyjna obsługa urządzania sprawia, że będzie ona atrakcją dla każdego uczestnika imprezy niezależnie od wieku.

Fotolustro pozwala na wykonanie zdjęcia bez użycia telefonu, a gotową fotografię można wydrukować lub przesłać on-line.

Wprowadź urozmaicenie na eventach

Jeśli organizujesz event lub imprezę firmową warto zadbać aby jego uczestnicy zrelaksowali się oraz nabrali dobrego humoru. Fotolustro to świetny pomysł aby urozmaicić każdego eventu. Wykonanie zabawnego zdjęcia ze współpracownikami na pewno zacieśni relację między nimi.

Fotolustro to również świetny pomysł na atrakcje podczas lokalnych imprez odbywających się np. w centrach handlowych. Oryginalny gadżet sprawi, że uczestniczy każdego wydarzenia zapamiętają je na bardzo długo.

Postaw na nowoczesne rozwiązanie

Mirror selfie to najnowocześniejsze rozwiązanie, które pozwala na wykonanie zdjęć podczas imprezy. Możliwość samodzielnego stworzenia grafiki oraz podpisów do zdjęć z pewnością sprawi dużą frajdę uczestnikom każdej imprezy. Dodatkowo prezentuje się niezwykle elegancko, a aura tajemniczości wokół niego sprawi, że goście z pewnością będą chcieli z ciekawości skorzystać z urządzenia.

Postaw na nowoczesne rozwiązanie i zamów profesjonalną usługę fotolustra na swoje przyjęcie.

Każdy kto szuka niezwykłego sprzętu eventowego, który wniesie powiew świeżości oraz zapewni gościom niezapomniane chwile powinien rozważyć usługę fotolustra. Cała otoczka oraz wyświetlające się animacje na lustrze sprawią, że twoim goście poczują się jak w magicznej krainie. Spersonalizowane selfie pozwoli zachować im niezwykłe wspomnienia na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *